güven aras

  • bilgi@guvenaras.com

mutfak dekorasyonu

Bu sezon mutfak dekorasyonu örnekleri incelendiğinde çok canlı renklerin çok kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiğini görmekteyiz. Daha çok lake kaplamalı mutfak dolaplarını gördüğümüz bu sezon özellikle sezonun modası olan canlı mutfak dekorasyonu fikirleri aklımızı başımızdan alıyor.

Daha çok çağımızın gereklilikleri olan teknolojik üürünleri içerisinde barındıran yeni sezon mutfaklar içerisinde kullanılan beyaz eşyalar genellikle modern ankastre ürünler kullanılarak düzenleniyor. Özellikle modern mutfak modelleri çok moda ve modern mutfaklar genel olarak az aksesuar ve eşya ile oluşturulmaktadır. Unutmayın ne kadar az eşya ve aksesuar kullanırsanız mekanlarınız o oranda geniş görünecektir. Bu nedenle mümkün olduğu kadar kullanmadığınız eşyaların mutfakta ortalıkta bulundurulmaması faydalı olacaktır. Sürekli kullanmanız gereken eşyaları ise düzenli saklama alanları oluşturarak ortalıktan kaldırmalı ve ihtiyacınız olduğu zamanlarda ulaşabileceğiniz şekilde saklama alanlarınızı düzenlemelisiniz.

Mutfak dekorasyon örnekleri incelendiğinde bu sezonun bir diğer unsur ise zemin kaplamaları, özellikle kolay silinebilen parlak granit kaplamalar çok tercih edilmekle birlikte, laminant parkelerde kullanılıyor. Ancak gerçek ahşap malzemeler kullanılarak üretilen parkeler mutfaklar gibi sürekli suya maruz kalabilecek alanlarda deforme olabileceği için tercih edilmiyor.

Son olarak mutfak dekorasyon fikirleri için en yaratıcı faktörlerden bir diğeri ise led aydınlatmalar. Eskiden kullanılan ampül aydınlatmalara oranla çok daha net ışık sağlayan led aydınlatma ürünleri hem tasarruflu hem de çok dekoratif sonuçlar yaratıyor. Sizler için düzenlemiş olduğumuz mutfak dekorasyonu resimli galerilerimize bir göz atmalısınız, kesinlikle kendi mutfaklarınız için yaratıcı bir kaç dekorasyon önerisini fikir edinebileceksiniz.